Existuje mnoho psích spřežení, ale jen jedna PSÍ BANDA

 Kontakt: +420 608 550 790           e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.                 www.psibanda.cz

 

 

Zážitky

Se Psí Bandou není nouze o zážitky. Máte chuť strávit volný čas v přírodě trochu netradičním způsobem? Zkuste se s námi vydat na Horskou tůru čili Dogtreking nebo Nordic Walking s husky. Zjistíte jak je báječné užívat si toulky rozlehlou krajinou „českého Laponska“. Vy budete ten, kdo vede psy. Vy budete ten, kdo je motivuje. Vy budete ten, komu se tento zážitek nesmazatelně zapíše do paměti.

Pro milovníky dobrodružství máme připravenu 24  hodinovku - Divočina s husky. Vyzkoušet si můžete jaké to je zažít Musherův den. A speciálně v zimě si můžete vyjít na Horskou tůru na sněžnicích. Místo zápachu nafty, čistý horský vzduch. Místo asfaltu, lesní cesta. Místo řevu motorů, tiše a naplno pracující psi.

 

 

Salon

Svou pozornost věnujeme i čtyřnohým společníkům. V našem Psím salonu se můžete objednat nejen  na mytí a stříhání psů, péči o drápky a zuby, ale specializujeme se také na péči o pohybový aparát psů.

Dornova metoda pro psy má velký význam v péči o opěrný aparát. Tato metoda celostně ošetřuje psí páteř, klouby a měkké tkáně a usazuje v psím těle všechny složky kosterní soustavy do správné polohy.

V našem salonu můžete využít i dny prevence se skvělou veterinářkou s dlouholetou praxí, která je i odborným dozorem nad rehabilitačními masážemi pro psy. Náš tým se vám bude rád věnovat.

 
 

 

Psí Banda, Dubí - Cínovec 264, PSČ 415 01, IČO - 88613542